9.B – Ohlédnutí za školním výletem

566
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

12. června 2018 se konal náš třídní výlet, tentokrát do Adrenalin parku v Hluboké nad Vltavou. Výlet začal minigolfem, kde jsme postupovali z jamky na jamku. Bylo to uklidňující a záživné. Po klidné hře na nás čekala obří trampolína naplněná vzduchem. Skákali jsme a skákali až do vyčerpání, bavilo to všechny. Vydrželi jsme tam celou hodinu. Největší překážkou a překvapením pro nás byl lanový park. Instruktorky nám daly popruhy a poučily nás o bezpečnosti, dále nás informovaly, jak se máme zabezpečit a zajistit při každém kroku. Dráhu jsme zdolávali překážku po překážce, hodně jsme se nasmáli. Poté některé z nás čekali sjezdy. Byli jsme sice vyčerpaní, ale ještě jsme šli na trampolínu. Cestou nám ujeli autobusy, pobavili jsme se nad tím a bavíme se i teď. Celí zřízení jsme se vraceli s dobrým zážitkem, v tom nejlepším smyslu slova. Prostě adrenalin!!!