4.C – Olympijské semifinále hokeje

563

V Pchjončchangu se odehrávali olympijské hry a díky časovému posunu jsme je mohli prožívat společně ve třídě. V programu ZOH jsme si společně vybrali biatlon a ke konci her i hokej, semifinálový zápas mezi našimi hokejisty a Olympijskými sportovci reprezentujícími Rusko. Připravili jsme si příjemné prostředí, abychom se naladili na olympijskou notu fanouška věřícího v úspěch českých hokejistů. Zápas se nám ale nevyvedl. Zřejmě vzhledem k nepříznivému výsledku ke konci utkání ubývalo českých fanoušků a naopak narůstal počet ruských příznivců. Ti se stali ve finále šťastnějšími. Prohráli jsme 0:3!!!!

*Ohlasy k utkání:

  • Štěpán Jindra: „Hráli dobře, ale Rusko bylo silnější“
  • Kamila Tsubera: „Škoda, že prohráli. Tentokrát Rusové byli silnější než Češi.“
  • David Čížek: „Měli jsme ve třídě brambůrky a byly dobrý!“

*pozn. autora: Více diváků do mixzóny nedorazilo?