1.B Škola je prima – cirkus, draci, divadlo, ……

492

V prvním pololetí jsme měli spousty krásných, zábavných i poučných zážitků – a to jsme se ještě naučili mnoho nového: čtení, psaní, počítání, písničky…. Rádi jsme zavzpomínali, co jsme prožili. První akce byla návštěva Chovatelské výstavy v parku, následovalo pouštění draků, slavnostní předání Slabikářů, počítání a těšení se na Vánoce s krtečkovým adventním kalendářem, tvoření mozaiky, vyrábění velkých srdcí – dárků, Mikuláš ve škole, Den plný andělů, divadlo v Českém Krumlově a tamtéž  procházka vánočním městem, spaní ve třídě, hraní divadla „CIRKUS“ pro spolužáky a rodiče, vánoční posezení, prohlídka knihovny, bobování, předání vysvědčení v Hopsáriu v Českých Budějovicích. Ve škole je veselo, máme dobrou partu, zkrátka ŠKOLA  JE  PRIMA.