Florbal – okresní finále IV. kategorie – dívky

443

Dne 5. prosince jsme se zúčastnily florbalového turnaje škol. Celkově se zúčastnilo šest tymů. Turnaj se konal v tělocvičně ZŠ Fantova. I přes všechen stres jsme to zvládly a užily si to naplno.
A teď něco k našemu týmu. Hrálo nás osm holek plus gólmanka. Michala Bártová, Tereza Svobodová, Klára Jedličková, Petra Šinková, Natálie Fialová, Natálie Karalová, Sára Gondeková, Adéla Popelková a gólmanka Barbora Malá. Měly jsme černo-oranžové dresy. Připravovaly jsme se na tělocviku na turnaj okolo jednoho měsíce. Snažily jsme se naplno a nejlíp, jak jsme mohly. Poslední zápas rozhodoval o našem umístění. Zápas jsme prohrály 2:0, ale díky lepším vzájemným zápasům s družstvy, která měla stejný bodový zisk jako my, jsme skončily druhé.

Celkové pořadí bylo:
1. ZŠ Kaplice, Fantova
2. ZŠ Kaplice, Školní
3. ZŠ Křemže
4. ZŠ Malonty
5. ZŠ Český Krumlov, Za Nádražím
6. ZŠ Benešov nad Černou
Také bychom chtěly poděkovat naší paní učitelce Ludmile Baštářové, která nás na turnaj připravovala a plně podporovala.

Žákyně 8. B Petra Šinková a Natálie Fialová