POMOC RODIČŮM S DOMÁCÍ PŘÍPRAVOU DĚTÍ

534
Writing tools.

Vážení rodiče,
vzhledem k tomu, že nyní probíhá výuka Vašich dětí online prostřednictvím pokynů od jednotlivých vyučijících, nabízím Vám možnost, jak dětem zpříjemnit a ulehčit tuto přípravu prostřednictvím volně použitelných programů.
SCIO
V souvislosti s opatřením vlády o uzavření všech škol vám chceme nabídnout pomoc prostřednictvím Testů do hodin zdarma.
Procvičovací testy od SCIO zdarma
Jedná se o krátké tematické testy z českého jazyka a matematiky, které jsou vhodné jako domácí příprava i opakování pro žáky 3. tříd – 9. ročníků ZŠ. Žáci on-line testy vyplní během 10 až 20 minut a vy získáte přehled o jejich znalostech.
Testy máte přístupné do konce školního roku.


Nová škola – DUHA, s.r.o.
Vážení rodiče
vzhledem k nastalé situaci Vám dáváme možnost poskytnout svým dětemnaše interaktivní učebnice pro domácí použití s platností do 30. 9. 2020. Certifikáty jsou nyní nově volně k dispozici i na našich webových stránkách:
Interaktivní učebnice pro domácí přípravu
S přátelským pozdravem
Nová škola – DUHA, s.r.o.


NOVÁ ŠKOLA
Vážení rodiče
vzhledem k uzavření škol bychom Vám rádi pomohli s výukou na dálku.Žáci mohou zdarma využívat přístup ke všem interaktivním učebnicím MIUč+, stačí, když se zaregistrují jako studenti na UČEBNICE ONLINE. Kteroukoli MIUč+ pak mohou zdarma používat 30 dní, pokud by uzavření škol trvalo déle, licence zdarma prodloužíme do 30. 6. 2020Pro výuku matematiky v 1. až 5. ročníku jsou navíc k dispozici výuková videa na Matýskova matematika obsahující výklad ke každému cvičení každé stránky učebnic – žáci tak mohou pracovat podle něj.
Přejeme hlavně hodně zdraví.
Vaše NOVÁ ŠKOLA, s.r.o.
Se zde prezentovanými programy Vám přeji příjemnou práci
Mgr. Pavel Petr, ředitel školy