Opakování učiva s podporou České televize

197

Vážení rodiče,

sděluji Vám další možnosti domácí přípravy dětí – žáků 1. i 2. stupně

Česká televize spouští od pondělí 16. března unikátní pořad nazvaný UčíTelka. Každý den čeká na programu ČT2 na žáky prvního stupně základních škol vyučování prostřednictvím televizní obrazovky s podporou MŠMT.

UČÍ TELKA

Odpoledka – pásmo vzdělávacích pořadů pro žáky druhého stupně na ČT2 s podporou MŠMT.

ODPOLEDKA

Česká televize myslí také na starší žáky, kteří se doma připravují na přijímací zkoušky. Vždy v úterý a ve čtvrtek od 14 hodin, po skončení pořadu Sama doma, pomůže na programu ČT1 studentům, na něž čekají přijímací zkoušky na střední školy a víceletá gymnázia. Pořad Škola doma bude trvat 45 minut. V úterý se bude procvičovat čeština a ve čtvrtek matematika. Na postech moderátorek se budou střídat Lenny Trčková, vždy v úterý, a Alena Zárybnická ve čtvrtek.

Mgr. Pavel Petr, ředitel školy