Další možnosti domácí přípravy

434

(všechny odkazy na výukové programy jsou také na nově zřízeném Public webu ŠkolyOmline, který naleznete pod modrým tlačítkem PublicWeb FREE na pravé straně menu. Na stránce PublicWebu v menu na levé straně jsou tlačítka Přihlášení, Organizace, Výuka a Odkazy – zde jsou odkazy na výukové programy).

Výukové materiály společnosti SILCOM – portál Didakta.cz

Odkaz na portál Didakta je ZDE
Přístupové kódy na pro Vás:
Login: crna1541@didakta.cz
Heslo: H7X9
Aplikace jsou určeny pro PC a tablety s OS Windows 7, 8, 10 ke spouštění našich výukových materiálů důrazně doporučujeme využít naši vlastní aplikaci „DidaktaCZ projektor“, spíše než webový prohlížeč, kde jsou již značně omezeny možnosti spouštění obsahu Adobe Flash. Aplikaci DidaktaCZ projektor je možné stahovat ZDE
Upozorňujeme, že pro uživatele z řad žáků v domácnosti vzhledem k množství škol zapojených v projektu DidaktaCZ (téměř 2000) neposkytujeme z kapacitních důvodů živou technickou podporu na telefonních linkách společnosti, veškeré případné technické informace jsou uvedeny na našem webu v sekci Podpora.
Prosíme rodiče, aby prozatím nesdíleli přihlašovací údaje se svými známými, protože by mohlo dojít ke geometrickému růstu zatížení serverů a služba by se mohla silně zpomalit, případně by mohla zůstat po nějaké časové období i nedostupná (pracujeme na posílení kapacity serverů).

Procvičování od společnosti ALFBOOK

Aplikaci lze otevřít na stánce ALFBOOK
Pro přístup zdarma použijte prosím heslo/kód ucimesedoma na levé straně od STARTU po spuštění aplikace.

Tělocvik v obýváku

Pro pohybovou aktivitu doma je možné si pustit odkaz na cvičení s YouTube
Pro nikoho z nás to nejsou lehké časy. Tým Tělocviku online, který se snaží o transformaci tělesné výchovy na základních školách a inspiruje učitele k zábavným hodinám TV, nyní přichází na pomoc rodičům.
I v době karantény je potřeba, aby se školáci hýbali a dále se pohybově rozvíjeli. Proto vznikl YouTube kanál Tělocvik online jako zásobárna her a cvičení, které mohou dělat rodiče s dětmi v domácím prostředí.
Dopřejte svým dětem dávku pohybu každý den
Co je obsahem Tělocviku v obýváku?

 • Energické hry, aby se děti zabavily,
 • Průpravná cvičení, aby si budovaly pohybové dovednosti,
 • Taneční videa, aby se nikdy nenudily.

  Moderní dějiny

  Pro žáky 9. ročníku je zpřístupněn portál Dějepis 21, kde žáci najdou
  učivo moderních dějin , materiály tematicky zaměřené na dějiny 1938-1989.
  Také se žáci mohou podívat do Aplikace pro žáky pro práci s historickými prameny – HISTORYLAB

  SCIO

  Společnost SCIO uvolnila procvičování českého jazyka a matematiky pomocí krátkých testů pro děti od 3. do 9. třídy ZŠ a I. až IV. ročníku SŠ. Procvičovací testy spustíte ZDE
  V průběhu objednávání vyberte kterýkoliv způsob platby, po dokončení bude objednávka automaticky zaplacena (nebude třeba nic platit).
  Po dokončení objednávky obdržíte do hodiny e-mail s přístupem do aplikace ScioDat. Pokud chcete testy pro více dětí, doporučujeme je udělat v samostatných objednávkách a během objednávání vytvořit pokaždé nové dítě.

  Přípravné online kurzy na Přijímací zkoušky na SŠ ZDARMA

  Kurzy jsou dostupné ZDE Technicky to lze provést přes slevový kupón se 100% slevou – PRIJIMACKY2020, který student vyplní před výběrem platby.