Již brzy začne nový školní rok

559

Vážení rodiče,

prázdniny se nám přehouply do čtvrté čtvrtiny a školní rok je přede dveřmi. Věřím, že Ministerstvo školství bude i nadále zastávat názor, že školní rok bude zahájen standardně a stejně tak bude i pokračovat. Už se na všechny žáky moc těšíme.
Pro všechny žáky začne 1. září 2020 nový školní rok. Učebnice obdrží všichni žáci během 2. září. Žáci 1. stupně si nemusejí kupovat žádné sešity, učitelé již zamluvili potřebné sešity u dodavatele a žáci je obdrží během prvního školního týdne, toto zabezpečí škola. Rodiče pouze uhradí požadovanou částku, která bude vzhledem k množstevní slevě příznivá.
Co se týká potřeb do výtvarné výchovy, určitě všichni mají nespotřebované pomůcky z minulého školního roku, takže nejdříve budou pracovat s těmito pomůckami. Pokud by něco chybělo, budou to řešit třídní učitelé operativně dle potřeby.
Žáci 2. stupně dostanou pokyny od příslušných vyučujících k zakoupení potřebných sešitů během prvního školního týdne, v mnoha případech budou pokračovat v poznámkách a zápisech do sešitů z předchozího ročníku.

Přejeme pohodový zbytek prázdnin a 1. září se budeme na všechny těšit.

Mgr. Pavel Petr, ředitel školy