DŮLEŽITÉ!!! Platba stravného

725

Vážení rodiče,
 
chtěl bych Vás upozornit na skutečnost, že je nutno zaplatit obědy pro Vaše dítě nejpozději do 26. 8. 2020. Pokud chcete, aby Vaše dítě mělo oběd již 1. 9. 2020, musí být nejpozději 31. 8. 2020 platba připsaná na účtu školní jídelny, aby ji p. vedoucí ŠJ mohla k dítěti přiřadit. Pokud platba na účtu nebude, není možno dítěti vydat oběd.
 
Proto prosím věnujte této informaci pozornost, aby nenastaly komplikace při výdeji oběda – žákovi, který nebude mít zaplaceno, nelze oběd vydat. Musíte počítat s tím, že mezi platbou a připsáním platby na účet školní jídelny mohou uběhnout až dva dny!! (Pokud zaplatíte platbu v pondělí 31.8.2020, vedoucí školní jídelny ji bude mít na výpisu až 2. 9. 2020 ráno).
 
Těch rodičů, kteří již platbu uhradili, se toto upozornění netýká.
 
Děkuji za pochopení
Mgr. Pavel Petr, ředitel školy