Rozvrh hodin – třídy

I.A Mgr. Dana Šestáková

  1. hodina 2. hodina 3. hodina 4. hodina 5. hodina 6. hodina
  8:00 – 8:45 8:55 – 9:40 10:00 – 10:45 10:55 – 11:40 11:50 – 12:35 12:45 – 13:30
pondělí            
úterý            
středa            
čtvrtek            
pátek            

 

I.B – Mgr. Lukáš Hejný

  1. hodina 2. hodina 3. hodina 4. hodina 5. hodina 6. hodina
  8:00 – 8:45 8:55 – 9:40 10:00 – 10:45 10:55 – 11:40 11:50 – 12:35 12:45 – 13:30
pondělí            
úterý            
středa            
čtvrtek            
pátek            

II.A – Mgr. Dana Jiraňová

  1. hodina 2. hodina 3. hodina 4. hodina 5. hodina 6. hodina
  8:00 – 8:45 8:55 – 9:40 10:00 – 10:45 10:55 – 11:40 11:50 – 12:35 12:45 – 13:30
pondělí            
úterý            
středa            
čtvrtek            
pátek            

 

II.B – Mgr. Helena Korkobcová

  1. hodina 2. hodina 3. hodina 4. hodina 5. hodina 6. hodina
  8:00 – 8:45 8:55 – 9:40 10:00 – 10:45 10:55 – 11:40 11:50 – 12:35 12:45 – 13:30
pondělí            
úterý            
středa            
čtvrtek            
pátek            

 

III.A – Mgr. Zdeňka Douchová

  1. hodina 2. hodina 3. hodina 4. hodina 5. hodina 6. hodina
  8:00 – 8:45 8:55 – 9:40 10:00 – 10:45 10:55 – 11:40 11:50 – 12:35 12:45 – 13:30
pondělí            
úterý            
středa            
čtvrtek            
pátek            

III.B – Mgr. Naděžda Šímová

  1. hodina 2. hodina 3. hodina 4. hodina 5. hodina 6. hodina
  8:00 – 8:45 8:55 – 9:40 10:00 – 10:45 10:55 – 11:40 11:50 – 12:35 12:45 – 13:30
pondělí            
úterý            
středa            
čtvrtek            
pátek            

 

IV.A – Mgr. Vojtěch Borovka

  1. hodina 2. hodina 3. hodina 4. hodina 5. hodina 6. hodina
  8:00 – 8:45 8:55 – 9:40 10:00 – 10:45 10:55 – 11:40 11:50 – 12:35 12:45 – 13:30
pondělí            
úterý            
středa            
čtvrtek            
pátek            

IV.B – Mgr. Hana Matějková

  1. hodina 2. hodina 3. hodina 4. hodina 5. hodina 6. hodina
  8:00 – 8:45 8:55 – 9:40 10:00 – 10:45 10:55 – 11:40 11:50 – 12:35 12:45 – 13:30
pondělí            
úterý            
středa            
čtvrtek            
pátek            

 

V.A – Mgr. Ivana Slaninová

  1. hodina 2. hodina 3. hodina 4. hodina 5. hodina 6. hodina
  8:00 – 8:45 8:55 – 9:40 10:00 – 10:45 10:55 – 11:40 11:50 – 12:35 12:45 – 13:30
pondělí            
úterý            
středa            
čtvrtek            
pátek            

 

V.B – Mgr. Petra Zíková

  1. hodina 2. hodina 3. hodina 4. hodina 5. hodina 6. hodina
  8:00 – 8:45 8:55 – 9:40 10:00 – 10:45 10:55 – 11:40 11:50 – 12:35 12:45 – 13:30
pondělí            
úterý            
středa            
čtvrtek            
pátek            

 

VI.A – Mgr. Olga Imrichová

  1. hodina 2. hodina 3. hodina 4. hodina 5. hodina 6. hodina
  8:00 – 8:45 8:55 – 9:40 10:00 – 10:45 10:55 – 11:40 11:50 – 12:35 12:45 – 13:30
pondělí            
úterý            
středa            
čtvrtek            
pátek            

 

VI.B – Mgr. Lucie Lattnerová

  1. hodina 2. hodina 3. hodina 4. hodina 5. hodina 6. hodina
  8:00 – 8:45 8:55 – 9:40 10:00 – 10:45 10:55 – 11:40 11:50 – 12:35 12:45 – 13:30
pondělí            
úterý            
středa            
čtvrtek            
pátek            

 

VI.C – Mgr. Ludmila Baštářová

  1. hodina 2. hodina 3. hodina 4. hodina 5. hodina 6. hodina 7. hodina 8. hodina
  8:00 – 8:45 8:55 – 9:40 10:00 – 10:45 10:55 – 11:40 11:50 – 12:35 12:45 – 13:30 13:35 – 14:20 14:25 – 15:10
pondělí                
úterý                
středa                
čtvrtek                
pátek                

 

VII.A – Mgr. Vladimír Kratochvíl

  1. hodina 2. hodina 3. hodina 4. hodina 5. hodina 6. hodina 7. hodina 8. hodina
  8:00 – 8:45 8:55 – 9:40 10:00 – 10:45 10:55 – 11:40 11:50 – 12:35 12:45 – 13:30 13:35 – 14:20 14:25 – 15:10
pondělí                
úterý                
středa                
čtvrtek                
pátek                

 

VII.B – Bc. Lenka Řepová

  1. hodina 2. hodina 3. hodina 4. hodina 5. hodina 6. hodina 7. hodina 8. hodina
  8:00 – 8:45 8:55 – 9:40 10:00 – 10:45 10:55 – 11:40 11:50 – 12:35 12:45 – 13:30 13:35 – 14:20 14:25 – 15:10
pondělí                
úterý                
středa                
čtvrtek                
pátek                

 

VIII.A – Ing.Bc. Miroslava Kostková

  1. hodina 2. hodina 3. hodina 4. hodina 5. hodina 6. hodina 7. hodina 8. hodina
  8:00 – 8:45 8:55 – 9:40 10:00 – 10:45 10:55 – 11:40 11:50 – 12:35 12:45 – 13:30 13:35 – 14:20 14:25 – 15:10
pondělí                
úterý                
středa                
čtvrtek                
pátek                

 

VIII.B – Mgr. Jana Bačovská

  1. hodina 2. hodina 3. hodina 4. hodina 5. hodina 6. hodina 7. hodina 8. hodina
  8:00 – 8:45 8:55 – 9:40 10:00 – 10:45 10:55 – 11:40 11:50 – 12:35 12:45 – 13:30 13:35 – 14:20 14:25 – 15:10
pondělí                
úterý                
středa                
čtvrtek                
pátek                

 

IX.A – Mgr. Renata Ježková

  1. hodina 2. hodina 3. hodina 4. hodina 5. hodina 6. hodina 7. hodina 8. hodina
  8:00 – 8:45 8:55 – 9:40 10:00 – 10:45 10:55 – 11:40 11:50 – 12:35 12:45 – 13:30
13:35 – 14:20
14:25 – 15:10
pondělí                
úterý                
středa                
čtvrtek                
pátek                

 

IX.B – Mgr. Dana Kvasničková

  1. hodina 2. hodina 3. hodina 4. hodina 5. hodina 6. hodina 7. hodina 8. hodina
  8:00 – 8:45 8:55 – 9:40 10:00 – 10:45 10:55 – 11:40 11:50 – 12:35 12:45 – 13:30
13:35 – 14:20
14:25 – 15:10
pondělí                
úterý                
středa                
čtvrtek                
pátek