Pro rodiče a žáky

4. B už ví jak říkat NE!

21. února 2024

Ve čtvrtek 15. 2. nás navštívila lektorka Lucka Endlicherová z Centra POCHODEŇ. Přišla za námi s preventivním programem Agenti v utajení – hledá se NE. Cílem tohoto programu je prevence šikany a konfliktů, respektování vzájemných hranic a rozvoj komunikačních dovedností.

Zápis do 1. třídy

12. února 2024

Rok se s rokem sešel a zase se blíží doba zápisů do 1. tříd. Letos proběhne zápis standardně s využitím standardních postupů. Veškeré informace k zápisu na ZŠ Školní 226 je popsáno na webových stránkách pod záložkou „Přijímací řízení“ –

"Zápis do 1. tříd"

Lyžařský kurz 2024

27. ledna 2024

Od neděe 14. ledna do pátku 19. ledna 2024 se uskutečnil lyžařský kurz 6. a 7. tříd v lyžařském středisku Monínec.

Účastníci kurzu připravují vyprávění o průběhu a zážitcích. Jakmile je budou mít vyhotoveny, zveřejníme je.