Kouzelnické vystoupení v ŠD

372

V pátek 12. 4 . nám zpestřilo odpoledne ve školní družině kouzelnické vystoupení. Všichni jsme se velmi těšili a nevěděli jsme, co nás čeká. Kouzelnické vystoupení však předčilo všechna naše očekávání. Paní kouzelnice nám předvedla kouzla s deštníkem, papírovou stokorunou, kouzelnou hůlkou, kruhy, kouzelným kloboukem v němž byly šátky a také nechala zmizet zlatý prstýnek. Děti po celou dobu se zájmem a napětím sledovaly její vystoupení a čekaly, jaká kouzla ještě uvidí a zda nějaká odhalí. I přes velkou snahu nás všech, to bohužel nevyšlo, protože magie je magie. Některé děti byly vybrány jako asistenti a pomáhaly během vystoupení. Jedno kouzlo se děti společně s kouzelnicí naučily. Vystoupení sklidilo veliké ovace a určitě se budeme těšit na další návštěvu.