Pozvánka na „Vzdělání a řemeslo“

267

Zveme všechny žáky devátých tříd a jejich rodiče na 24. ročník výstavy Vzdělání a řemeslo, která je unikátní výstavou určenou zejména žákům 9. tříd a jejich rodičům. Koná se v pavilonech T1, T2, E5, R1, H a Z na Výstavišti České Budějovice ve dnech 7. – 9. listopadu 2018 vždy od 9.00 do 17.00 hod, v pátek do 16.00 hod.
Jde o největší prezentaci a výstavní akci středních škol a učilišť v jižních Čechách s novinkami školního roku 2019/2020.
Střední školy zde prezentují své studijní a učební obory a nechybí ani nejvýznamnější zaměstnavatelé regionu. Přítomni jsou jak zástupci škol, tak pracovníci z poradenských středisek. Tito jsou připraveni odpovídat na dotazy a pomáhat žákům v tom, aby jim usnadnili rozhodnutí, na kterou školu nastoupit po ukončení základní školy. Žáci 9. ročníků se můžou v reálu přesvědčit, co daná škola nabízí a přímo na místě se poradit se zástupci jednotlivých škol o možnostech studia i detailech přijímacího řízení.

Vice se o výstavě Vzdělání a řemeslo se můžete dozvědět na těchto webových stránkách