Rezervace haly


Škola zabezpečuje správu sportovní haly v areálu školních budov ve Školní ulici 226 a atletický venkovní areál s umělým povrchem. V době mimo vyučování tyto prostory pronajímá jiným subjektům a sportovním oddílům za ceny, které jsou dány ceníkem stanoveným Městskou radou Kaplice.



Termíny využití sportovní haly na školní rok 2022/2023,
aktualizace k 13. 12. 2022


Všechny další požadavky na termíny budou akceptovány podle pořadí,
nejlépe emailem na skola@zsskolnikaplice.cz, popř. tel. 728 402 466

 

 

Termíny využití sportovní haly na školní rok 2022/2023

 

ZÁŘÍ 2022
den datum čas aktivita oddíl
sobota 3.9.2022 8.00 - 18.00 "Kaplice v pohybu" - hala, stadion   Město Kaplice
neděle 4.9.2022      
sobota 10.9.2022 8.00 - 18.00 Florbal FBC Spartak Kaplice Mgr. Libor Lukš
neděle 11.9.2022      
sobota 17.9.2022 8.00 - 18.00 Firemní fotbalový turnaj - hala i stadion Hauser, spol. s r. o.
neděle 18.9.2022 8.00 - 16.00  Florbal  FBC Spartak Kaplice 
sobota 24.9.2022 10.00 - 13.30 Basketbal TJ Spartak Kaplice
sobota 24.9.2022 13.30 - 20.00 Basketbal TJ Spartak Kaplice
neděle 25.9.2022      
ŘÍJEN 2022
den datum čas aktivita oddíl
sobota 1.10.2022 8.00 - 15.00   Florbal - jihočeská liga starších žáků FBC Rytíři ČK 
neděle 2.10.2022      
sobota 8.10.2022
neděle 9.10.2022      
sobota 15.10.2022 10.00 - 14.00 Basketbal TJ Spartak Kaplice
neděle 16.10.2022      
sobota 22.10.2022 9.00 - 16.00 Florbal SK FBC Frymburk
sobota 22.10.2022 16.00 - 19.30 Basketbal TJ Spartak Kaplice
neděle 23.10.2022 10.00 - 13.30  Basketbal  TJ Spartak Kaplice 
sobota 29.10.2022 8.00 - 14.00  Florbal - turnaj  FBC Spartak Kaplice 
neděle 30.10.2022      
LISTOPAD 2022
den datum čas aktivita oddíl
sobota 5.11.2022 8.00 - 14.00 Sportovní den a drakiáda p. Ždiarská
sobota 5.11.2022
neděle 6.11.2022 10.00 - 12.00 Letecké modely p. Kupeček
nedělě 6.11.2022 18.00 - 20.00 Volejbal p. Blahna
neděle 6.11.2022 20.00 - 21.00 Florbal Michal Benda
sobota 12.11.2022 11.00 - 13.00 Letecké modely p. Kupeček
neděle 13.11.2022 18.00 - 20.00 Volejbal p. Blahna
neděle 13.11.2022 20.00 - 21.00 Florbal Michal Benda
sobota 19.11.2022 11.00 - 13.00 Letecké modely p. Kupeček
sobota 19.11.2022
neděle 20.11.2022 8.00 - 14.00 Florbal FBC Spartak Kaplice
neděle 20.11.2022 18.00 - 20.00 Volejbal p. Blahna
neděle 20.11.2022 20.00 - 21.00 Florbal Michal Benda
sobota 26.11.2022 8.00 - 14.00 Florbal FBC Spartak Kaplice
sobota 26.11.2022 14.00 - 17.30 Basketbal TJ Spartak Kaplice
neděle 27.11.2022 11.00 - 13.00 Letecké modely p. Kupeček
neděle 27.11.2022 18.00 - 20.00 Volejbal p. Blahna
neděle 27.11.2022 20.00 - 21.00 Florbal Michal Benda
PROSINEC 2022
den datum čas aktivita oddíl
sobota 3.12.2022
sobota 3.12.2022
neděle 4.12.2022 8.00 - 16.00 Florbal FBC Spartak Kaplice
neděle 4.12.2022 16.00 - 18.00 Letecké modely p. Kupeček
neděle 4.12.2022 18.00 - 20.00 Volejbal p. Blahna
neděle 4.12.2022 20.00 - 21.00 Florbal Michal Benda
sobota 10.12.2022 9.00 - 13.00 Florbal TJ Hraničář Malonty
sobota 10.12.2022 13.00 - 20.00 Basketbal TJ Spartak Kaplice
neděle 11.12.2022 8.00 - 18.00 Florbal FBC Spartak Kaplice
neděle 11.12.2022 18.00 - 20.00 Volejbal p. Blahna
neděle 11.12.2022 20.00 - 21.00 Florbal Michal Benda
sobota 17.12.2022 9.00 - 16.00 Florbal SK FBC Frymburk
neděle 18.12.2022 9.00 - 11.00 Nohejbal TJ Spartak Kaplice
neděle 18.12.2022 16.00 - 18.00 Letecké modely p. Kupeček
neděle 18.12.2022 18.00 - 20.00 Volejbal p. Blahna
neděle 18.12.2022 20.00 - 21.00 Florbal Michal Benda
sobota 24.12.2022      
neděle 25.12.2022      
LEDEN 2023
den datum čas aktivita oddíl
     
sobota 7.1.2023 9.00 - 11.00 Nohejbal TJ Spartak Kaplice
sobota 7.1.2023 14.00 - 16.00 Letecké modely p. Kupeček
neděle 8.1.2023 9.00 - 13.00 Florbal TJ Hraničář Malonty
neděle 8.1.2023 18.00 - 20.00 Voolejbal p. Blahna
neděle 8.1.2023 20.00 - 21.00 Florbal Michal Benda
sobota 14.1.2023 8.00 – 22.00 Air race Kaplice 2023 p. Kupeček
sobota 14.1.2023
neděle 15.1.2023 14.00 - 16.00 Nohejbal TJ Spartak Kaplice
neděle 15.1.2023 18.00 - 20.00 Volejbal p. Blahna
neděle 15.1.2023 20.00 - 21.00 Florbal Michal Benda
sobota 21.1.2023 9.00 - 13.00 Florbal TJ Hraničář Malonty
neděle 22.1.2023 14.00 - 16.00 Letecké modely p. Kupeček
neděle 22.1.2023 18.00 - 20.00 Volejbal p. Blahna
neděle 22.1.2023 20.00 - 21.00 Florbal Michal Benda
sobota 28.1.2023 8.00 - 14.30 Basketbal TJ Spartak Kaplice
neděle 29.1.2023 9.00 - 11.00 Nohejbal TJ Spartak Kaplice
neděle 29.1.2023 18.00 - 20.00 Volejbal p. Blahna
neděle 29.1.2023 20.00 - 21.00 Florbal Michal Benda
ÚNOR 2023
den datum čas aktivita oddíl
sobota 4.2.2023
sobota 4.2.2023
neděle 5.2.2023 9.00 - 11.00 Nohejbal TJ Spartak Kaplice
neděle 5.2.2023
neděle 5.2.2023 20.00 - 21.00 Florbal Michal Benda
sobota 11.2.2023 10.00 - 13.30 Basketbal TJ Spartak Kaplice
neděle 12.2.2023 9.00 - 11.00 Nohejbal TJ Spartak Kaplice
neděle 12.2.2023 13.30 - 20.00 Basketbal TJ Spartak Kaplice
neděle 12.2.2023 20.00 - 21.00 Florbal Michal Benda
sobota 18.2.2023
neděle 19.2.2023 9.00 - 11.00 Nohejbal TJ Spartak Kaplice
neděle 19.2.2023 13.00 - 18.00 Kopaná - turnaj děti 4 - 8 let TJ Spartak Kaplice
neděle 19.2.2023 20.00 - 21.00 Florbal Michal Benda
sobota 25.2.2023 9.00 - 16.00 Florbal SK FBC Frymburk
nedělě 26.2.2023 9.00 - 11.00 Nohejbal TJ Spartak Kaplice
neděle 26.2.2023 20.00 - 21.00 Florbal Michal Benda
BŘEZEN 2023
den datum čas aktivita oddíl
sobota 4.3.2023      
neděle 5.3.2023
neděle 5.3.2023
neděle 5.3.2023
sobota 11.3.2023
neděle 12.3.2023
neděle 12.3.2023
neděle 12.3.2023
sobota 18.3.2023 8.00 - 13.00 Den pro děti a rodiče ZŠ Školní 226
sobota 18.3.2023 13.30 - 20.00 Basketbal TJ Spartak Kaplice
neděle 19.3.2023
nedělě 19.3.2023
neděle 19.3.2023
neděle 19.3.2023
sobota 25.3.2023
neděle 26.3.2023 9.00 - 13.00 Florbal TJ Hraničář Malonty
neděle 26.3.2023
neděle 26.3.2023
neděle 26.3.2023
DUBEN 2023
den datum čas aktivita oddíl
sobota 1.4.2023
neděle 2.4.2023      
sobota 8.4.2023
neděle 9.4.2023
sobota 15.4.2023      
neděle 16.4.2023      
sobota 22.4.2022 10.00 - 13.30 Basketbal TJ Spartak Kaplice
neděle 23.4.2023
sobota 29.4.2023
neděle 30.4.2023
KVĚTEN 2023
den datum čas aktivita oddíl
sobota 6.5.2023 8.00 - 18.00 ENGEL v běhu, hala i sportovní areál ENGEL, p. Ždiarská
neděle 7.5.2023      
sobota 13.5.2023
neděle 14.5.2023      
sobota 20.5.2023    
neděle 21.5.2023      
sobota 27.5.2023  
sobota 27.5.2023 8.00 - 18.00 OK Plamen mladých hasičů OSH Č.Krumlov
neděle 28.5.2023 8.00 - 18.00 OK PS mužů a žen OSH Č.Krumlov
ČERVEN 2023
den datum čas aktivita oddíl
sobota 3.6.2023      
neděle 4.6.2023      
sobota 10.6.2023      
neděle 11.6.2023      
sobota 17.6.2023      
neděle 18.6.2023      
sobota 24.6.2023      
neděle 25.6.2023      
ZÁŘÍ 2023
den datum čas aktivita oddíl
sobota 2.9.2023      
neděle 3.9.2023 8.00 - 18.00 KK Běh na 100m s překážkami OSH Č.Krumlov
sobota 9.9.2023 8.00 - 18.00  "Kaplice v pohybu" hala i sportovní ateál Město Kaplice 
neděle 10.9.2023 8.00 - 18.00 KK Běh na 100m s překážkami OSH Č.Krumlov
sobota 16.9.2023      
neděle 17.9.2023      
sobota 23.9.2023      
neděle 24.9.2023      
sobota 30.9.2023