Pro rodiče a žáky
Jak jednoduše zvládnout elektronický zápis

 20. března 2023


Jak jednoduše zvládnout elektronický zápis

 

Pro rodiče předškoláků jsme připravili možnost v době od 20. 3. 2023 až do konce termínu zápisu – do 30. 4. 2023 vyplnit Žádost o přijetí dítěte k základnímu vzdělávání elektronicky a zamluvit si touto cestou datum a čas zápisu, a to níže uvedeným způsobem:


Zobrazit více  


Nové číslo CHAMELEONA

Nové číslo CHAMELEONA

 20. února 2023


Redakční rada sděluje, že pod odkazem Chameleon na úvodní stránce je připraveno další číslo školního časopisu.Žáci ZŠ Školní v adventním Salzburku

 11. prosince 2022


Výuka cizích jazyků nejsou jen hodiny strávené v lavicích. Velice důležitou součástí je i vyzkoušení si vlastních znalostí a dovedností v praxi, například v Rakousku. 

Také proto se  se vydali žáci 8. a 9. tříd ZŠ Školní v pátek 9. prosince do Salzburku nasát vánoční atmosféru a vyzkoušet si své jazykové dovednosti.


Zobrazit více  
Jak to bylo ve 3. A na HALLOWEEN?

 15. listopadu 2022


Když je halloween, spíme ve škole. Přicházíme navečer bočním vchodem a všude to svítí a jsou tu vydlabané dýně a nad schody stojí kostlivec. Tomu musíme říct heslo pro vstup. Pak si rozesteleme spacáky a zapíváme rodičům. Tentokrát jsme zpívali Saxanu a doprovodili jsme ji kastanětami, které jsme si sami vyrobili z kartonu a víček od piva.


Zobrazit více