20. únor 2023

Šesťáci ZŠ Školní na lyžích

Letošní lyžařský kurz byl naplánován na 15. – 20. ledna 2023. V neděli odpoledne jsme naložili kufry, lyže a snowboardy a vyjeli jsme na Monínec. Ubytovali jsme se v moderním hotelu „Nová Javorka“. V pondělí ráno jsme se rozdělili do družstev na snowboardisty a lyžaře podle našich dovedností. Ještě ten den zkušenější lyžaři využili lanovku.

V úterý šli na lanovku i snowboardisti. Ale nejlépe se nám lyžovalo ve středu ráno, poté co napadl čerstvý sníh. Odpoledne jsme si vyšli na procházku za bizony a pak relaxovali v bazénu.

Každý večer jsme hodnotili uplynulý den a  předávali jsme službu dalšímu pokoji. Ve 20.00 hodin jsme měli možnost zacvičit si jógu.

Páni učitelé dbali na úklid na pokojích, pravidelně ho kontrolovali a na konci pobytu jej vyhodnotili. Z kurzu máme spoustu hezkých zážitků a moc jsme si ho užili.

Děkujeme paní učitelce Lattnerové, panu učiteli Kratochvílovi a Hejnému, také paní zdravotnici Imrichové za organizaci, trpělivost a udržování dobré nálady.

Žákyně VI. A