Pro rodiče a žáky

Výlet 9.C na Lipno

2. července 2023

Na náš poslední třídní výlet jsme vyrazili do Lipna nad Vltavou do kempu Modřín. Spali jsme tam ve stanech. Někdo si přivezl menší stan a spali v něm čtyři, někdo měl zas stan pro celou třídu a spali v něm dva. ????

Horem pádem Benešovem 2023

23. června 2023

Naši žáci 1. stupně se ve čtvrtek 22. 6. 2023 zúčastnili běžecké soutěže "HOREM PÁDEM BENEŠOVEM" V Benešově nad Černou. Pod vedením pana učitele Kratochvíla se z celkového počtu 29 žáků a žákyň na stupně vítězů postavilo celkem 15 dětí.

Exkurze do Prahy

16. května 2023

Za peníze z jarmarku si třídy 1.A a 2.A dopřály exkurzi na Letiště Václava Havla do Prahy - Ruzyně

Výlet se nesl ve znamení dopravních prostředků. Cesta vlakem do Prahy byla zpestřena výlukou na trati, takže přesedání z vlaku do autobusu jsme si užili dostatečně.

Nová informatika - ROBOTIKA

13. května 2023

Vážení rodiče, milí žáci,

s radostí Vám přinášíme novinku, že jsme na naší škole rozšířili výuku informatiky o nové roboty jménem VEX. Tito roboti jsou v posledních letech velmi oblíbení v různých soutěžích a vzdělávacích programech po celém světě. Jsou moderní a přinášejí nové způsoby učení se programování a technologickým dovednostem.